Additional information
| Weight | 15000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1150 × 215 × 500 cm |
| Area | 25 Square Meter |
| Occupancy | 2-10 People |
D70 Apple Cabin: 2-story prefab made of 2 E70 units, 25㎡ footprint with rooftop terrace, external stairs, fits 2–8 people; ideal for homes, rentals, or resorts.
$61,800.00
D70 Apple Cabin: 2-story prefab made of 2 E70 units, 25㎡ footprint with rooftop terrace, external stairs, fits 2–8 people; ideal for homes, rentals, or resorts.
| Weight | 15000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1150 × 215 × 500 cm |
| Area | 25 Square Meter |
| Occupancy | 2-10 People |
| Weight | 15000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1150 × 215 × 500 cm |
| Area | 25 Square Meter |
| Occupancy | 2-10 People |
| Wall Surface | Can be decorated with integrated board |
| Floor | High-grade wood grain lock floor |
| Indoor lighting effect | 3000K warm yellow light |
| Outdoor lighting effect | 4000K warm white light |
| Control System | The whole house integrated intelligent control system |
| Socket Panel | Brand switch panel |
| Bathroom Privacy Door | Frosted tempered glass |
| Hanger Towel Rack | Hanger Towel Rack |
| Curtain | Circulation ventilation system |
Interested in learning more about what we offer? We’re here to help! Send us a message and let’s start the conversation!