Additional information
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 300 × 310 cm |
| Area | 18 Square Meter |
| Occupancy | 2-4 People |
K30s Smart Home: 18㎡ prefab with aerospace aluminum, steel frame, 3-layer insulation, smart system & luxury fittings; durable, efficient, fully customizable.
$21,300.00
K30s Smart Home: 18㎡ prefab with aerospace aluminum, steel frame, 3-layer insulation, smart system & luxury fittings; durable, efficient, fully customizable.
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 300 × 310 cm |
| Area | 18 Square Meter |
| Occupancy | 2-4 People |
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 300 × 310 cm |
| Area | 18 Square Meter |
| Occupancy | 2-4 People |
| Wall Surface | Can be decorated with integrated board |
| Floor | High-grade wood grain lock floor |
| Indoor lighting effect | 3000K warm yellow light |
| Outdoor lighting effect | 4000K warm white light |
| Control System | The whole house integrated intelligent control system |
| Socket Panel | Brand switch panel |
| Bathroom Privacy Door | Frosted tempered glass |
| Hanger Towel Rack | Hanger Towel Rack |
| Curtain | Circulation ventilation system |
Interested in learning more about what we offer? We’re here to help! Send us a message and let’s start the conversation!