Additional information
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1150 × 330 × 330 cm |
| Area | 38 Square Meter |
| Occupancy | 2-8 People |
K70s: 38㎡ modular smart villa with steel & aluminum build, 3-layer insulation, Low-E glass, voice control, spa bathroom & panoramic balcony for 2–8.
$48,300.00
K70s: 38㎡ modular smart villa with steel & aluminum build, 3-layer insulation, Low-E glass, voice control, spa bathroom & panoramic balcony for 2–8.
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1150 × 330 × 330 cm |
| Area | 38 Square Meter |
| Occupancy | 2-8 People |
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1150 × 330 × 330 cm |
| Area | 38 Square Meter |
| Occupancy | 2-8 People |
| Wall Surface | Can be decorated with integrated board |
| Floor | High-grade wood grain lock floor |
| Indoor lighting effect | 3000K warm yellow light |
| Outdoor lighting effect | 4000K warm white light |
| Control System | The whole house integrated intelligent control system |
| Socket Panel | Brand switch panel |
| Bathroom Privacy Door | Frosted tempered glass |
| Hanger Towel Rack | Hanger Towel Rack |
| Curtain | Circulation ventilation system |
Interested in learning more about what we offer? We’re here to help! Send us a message and let’s start the conversation!