Additional information
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 850 × 330 × 330 cm |
| Area | 28 Square Meter |
| Occupancy | 2-6 People |
X50s: 28㎡ smart prefab villa for 2–6 people, CE/ISO/TUV certified, steel + aluminum build, 3-layer insulation, voice control, spa bath & LED balcony.
$37,300.00
X50s: 28㎡ smart prefab villa for 2–6 people, CE/ISO/TUV certified, steel + aluminum build, 3-layer insulation, voice control, spa bath & LED balcony.
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 850 × 330 × 330 cm |
| Area | 28 Square Meter |
| Occupancy | 2-6 People |
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 850 × 330 × 330 cm |
| Area | 28 Square Meter |
| Occupancy | 2-6 People |
| Wall Surface | Can be decorated with integrated board |
| Floor | High-grade wood grain lock floor |
| Indoor lighting effect | 3000K warm yellow light |
| Outdoor lighting effect | 4000K warm white light |
| Control System | The whole house integrated intelligent control system |
| Socket Panel | Brand switch panel |
| Bathroom Privacy Door | Frosted tempered glass |
| Hanger Towel Rack | Hanger Towel Rack |
| Curtain | Circulation ventilation system |
Interested in learning more about what we offer? We’re here to help! Send us a message and let’s start the conversation!